snow

streda, 2. januára 2013

Essence SOS spot killer recenzia

Ahojte :))
Dneska by som vám chcela povedať trošku viac o produkte Essence SOS spot killer. Je to vlastne prvá pomoc na akné. Je z rady pure skin. Kedže ma tento produkt dosť sklamal na to, aké reakcie od iných blogeriek som na neho čítala, pochybujem že si niekedy niečo z tejto rady ešte kúpim :/ Ale poďme pekne od začiatku :)
Túto srandu som si kúpila pár dní po Vianociach a bola sa na 1OO% presvedčená jeho zázračnými schopnosťami. No ja neviem, mne to nejako vôbec nepomáhalo, použila som to asi 2 noci, žiaden výsledok som nespozorovala akurát mi to ešte viac podráždilo pleť :/ Takže putoval k mojej sestre ktorá ho už domíňala :) A tak sa mi zdá, že jej účinkoval lepšie :)

Výrobok sľubuje : Vysoko účinná prvá pomoc na vyrážku. Dvojfázové zloženie behom noci vysuší a stiahne zápal.
Jeho obal je sklenený, čo berem dosť neutrálne, pretože je pravda, že to napr. nemôžte prepichnúť ( čírou náhodou, ja prepichnem všetko :D ) čiže vám to nevytečie ale zase sa vám nepodarí až tak dobre vydolovať zvyšky produktu :)
Tento výrobok ďalej obsahuje malú štetinku, pomocou ktorej si tú srandu máte nanášať na tvár :) Je podobná, ak nie  taká istá, štetinkám na lakoch na nechty . Neviem.. ale mne sa to zdá tak trošku nehygienické , kedže si tým potriete nejakú tú boľačku a vlastne tie baktérie sa na tú kefku chytia a vy to zase dáte do toho prípravku ... no neviem :)
Tento výrobok obsahuje 65% alkoholu vďaka ktorému tú vyrážku celkom dobre vysušíte, no keď to nanesiete na nejakú otvorenú radu, bude vás to štípať :)
Cena : 2,69 eúr

POUŽITIE : nanáša sa iba počas noci na vyrážky. Myslím si, že cez deň by sa ani používať nedal, keďže je bielej farby, heh :)

Takže na záver by som chcela povedať, že ak máte citlivú pleť, radšej si ho ani nekupujte :) A navyše si myslím, že rovnakú službu vám spraví aj Alpa alebo Vodka...alkohol ako alkohol :)

Máte vy nejaké skúsenosti s týmto prípravkom ?? Alebo používate niečo iné, čo vám vyhovuje ? :))

Prajem pekný deň :))

PS : fotky sú stiahnuté z internetu, keďže sestra to za týždeň stihla minúť a fľaštičku už vyhodila :D :D :)LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...